Martes, 06 de septiembre de 2005
Aqu? se ir? poniendo las fechas del mes de Septimebre. Yo igual que el que quiera puede poner fechas escribiendo en comentarios, yo tambien lo voy a hacer asi. Gracias por vuestra colaboracion y a Seijas por prestarme su informaci?n!



-RIANXO,FESTAS DA GUADALUPE
9 SETEMBRO : RUXE RUXE
10 . GRAN CASINO E XENTE NOVA
11 : GALILEAAAA E MARBELLA
12 : PANAM? E COSTA OESTE
13 : B.MUSICA DE PADRON E RIANXO ?S 18,30 H.
CINEMA E PANORAMA
14 : MONTES E PARIS DE NOIA
15 : SINTONIA DE VIGO E OLYMPUSSS DE NEGREIRA
16 : MASTER JERUSALEN E GRAN PARADA

-IMO E CASTRO-SAN XOAN DE LAI?O (DODRO)
FESTA DAS DORES
4 SETEMBRO : CHARLESTON BIG BAND E MASTER BAND
5 : CHASTON E PONTEVEDRA

-VALGA,3 SETEMBRO ?S 22,30 H
MUTENROHI

-VEDRA,RECTIFICACION DE FECHAS
FESTA DAS DORES
3 SETEMBRO : RITMO JOVEN E CINEMA
4 : BANDAS DE MUSICA DE VALLADARES E ARTISTICA DE MERZA
5 : COSTA OESTE E LOS SATELITESS

-ROMARIA DO SAN RAM?N EN BEALO (BOIRO)
30 AGOSTO : GALILEA
31 : MIRAMAR
1 : PANAM?
2 :NOVA PALMA
3 : ORO NEGRO

-BAMIO (VILAGARCIA) FESTAS DO SAN ROQUE
26 AGOSTO : GRAN PARADA E PONTEVEDRA
27 : ABANICO E ALKAR

CASALDOEIRIXO-SETECOROS (VALGA) ROMARIA DA NOSA SE?ORA DA SAUDE(cambiaron a data,antes era o 1 de setembro)

2 SETEMBRO : LIM?N
3 BAH?A DE VIGO CARAVANA E MAYEL CON CASABLANCA

-IRIA (PADR?N) FESTA DO BELEN
24 AGOSTO : ATENAS E CARAVANA

-LESTEDO (BOQUEIX?N) NOSA SE?ORA DE LOURDES
10 SETEMBRO : PARIS DE NOIA E PANORAMA
11 : GRAN PARADA E JERUSALEN

-SOLL?NS-CALO (TEO) FESTAS DO SAN ANTONI?O
3 SETEMBRO : RIA DE AROSA E NOCHE DE GALA
4 : EMBAJADORES E LOS ALMIRANTES

AMIL (MORA?A)
9 SETEMBRO : AMERICA S.L. E EMBAJADORES
10 : SOLAMERICA E MAMBO
17 : ODISEAAAAAA DE PORTO DO SONN E FANTASIA


-ANLLADA-CUNTIS
27 AGOSTO : LA OCA E SUAVECITO
28 : NUEVA GENERACION E SUAVECITO

-CUNTIS
16 SETEMBRO : LIMON E MAGOS DE ESPA?A
17 : VERDE MENTA E LADOS
18 : BANDAS DE CORUXO E PONTELEDESMA

BASCUAS (VILA DE CRUCES)
3 SETEMBRO
TAMBO E PANORAMA

-CASTRO CALDELAS
7 SETEMBRO : MARIMBA
8 : SATELITES
9 : RITMO JOVEN
10 : TONY PERZ Y LOS ARQUINOS

-CORDEIRO (VALGA)
17 SETEMBRO : CHARADA E MARIMBA

-SAN ANDR?S DE VEA (A ESTRADA)
16 SETEMBRO : TREBOL E ESTRELLAS AZULES
17 : STOP E NUEVA D?CADA

-TABEIR?S ( A ESTRADA)
8 SETEMBRO : PANORAMA E GALILEA
9 : IMPERIAL E EDEN

FESTAZAS DO VIRXE DO LEITE EN SAN XULI?N DE LAI?O (DODRO)
10 SETEMBRO : GRUPO MIMO DE NOIA
11 : PRINCIPAL E SON ORQUESTRA DA TELEVISION
12 : NUEVA MODA E LOS TROVADORES
13 : PASSARELA,LOS SATELITES E MIDAS

-URDILDE
8 SETEMBRO : ALKAR
18 : OLYMPUS DE NEGREIRA

-ESCRAVITUDE
7 SETEMBRO : PONTEVEDRA
8 : MASTER BAND

-ROMAR?A DA URCEIRA-EIXO(SANTIAGO)
11 SETEMBRO CABARET

-MONTE CARMELO-CALO
8 SETEMBRO ARMONIA SHOW?
9 MARIMBA?

-ROMAR?A DO BEL?N-SANTA CRISTINA DE FECHA (SANTIAGO)
11 SETEMBRO PARIS DE NOIA

-CONXO-SANTIAGO
3 SETEMBRO : OCEANO E AMADEUS
4 : SOL Y MAR E GRAN VERACRUZ
10 : ENIGMA E ARRAS
11 : ALCAZAR

-SAN CLEMENTE DE CESAR (CALDAS DE REISs)

4 SETEMBRO : TREBOLLL E SOLARA
5 : PASSARELA E ESTRELLAS AZULES

-SOBRADO DOS MONXES
16 SETEMBRO : LA OCA E SINTONIA DE VIGO
17 : SUAVECITO E ALIANZA
18 : ALKAR E LA BAMBOLA

CAMPA?A (VALGA) FESTA DA LANZADA 9 DE SETEMBRO
MILLENIUM E DOMIN? DE ASTURIAS

-ABAD?N
9 SETEMBRO : XENTE NOVA
10 PONTEVEDRA E NUEVA GENERACION
11 GRAN ORQUESTA HABER?

-PUERTO DE VEGA-ASTURIAS,FESTAS NA HONRA DA NOSA SE?ORA DE LA ATALAYA
3 SETEMBRO : ATENAS
7 : IRIS
8 : NUEVA GENERACION E TRAFICO
9 : MIRAMAR E TEKILA
10 : GALILEA E CASANOVA

-COREDIRO (VALGA)
17 SETEMBRO : CHARADA E MARIMBA
18 : MONTES E LIM?N

-BUX?N-(ROIS) O SANTO OUTELO
18 SETEMBRO : VERDE MENTA E ATENAS
19 : PHILADELPHIA E CHASTON
20 : PANAM? E FORTALEZA

-CORNAZO (VILAGARCIA)
10 : SOLARA E CHOCOLATE
11 :TANGO E PASSARELA
12 : TREBOL E COMPOSTELA

-PATIO-SANTA CRUZ DE RIBADULLA(VEDRA)
17 SETEMBRO : COSTA OESTE E CINEMA
18 : PARIS DE NOIA E PANORAMA
19 : BANDAS DE SANTIAGO,SANTA CRUZ DE RIBADULLLA E FREAMUNDE (PORTUGAL)

-OZA(TEO) ROMARIA DA SANTA EUFEMIA
16 SETEMBRO : CINEMA E CHARLESTON
17 : PARIS DE NOIA E TAMBO
18 : VARIEDADES
25 : IRIS

-ESCLAVITUDE(PADRON)

7 SETEMBRO PONTEVEDRA
8 : LIMON E MARIA ROSA E O PROFRESOR CARLOS

RIBEIRA (A ESTRADA)
9 SETEMBRO : NOCHE DE ESTRELLAS E GALILEA
10 : SINTONIA DE VIGO E UNION DE GULANS

-A GRACIA (SANTIAGO)
17 DE SETEMBRO : CHASTON E PHILADELPHIA
18 : ABANICO E CENIZA
Publicado por albertosantos @ 17:23
Comentarios (1)  | Enviar
Comentarios
Publicado por jdalama
Domingo, 11 de septiembre de 2005 | 3:40
FESTAS DA SALETA EN CEA (OURENSE)
VIERNES 23
GRUPO ORQUESTRAL
SABADO 24
GRAN PARADA E CHASTON
DOMINGO 25
LOS SATELITES E COMPOSTELA
LUNES 26
SINTONIA DE VIGO E FANIA